Děkuji a za rok...

18. srpna 2008 v 15:04 | Sl. |  Všeobecné
Jo… Můj výdech v pátek 8. 8. 2008 krátce před půlnocí. S vědomím, že ho za rok dám na stejné místo, spadl mi ze srdce kámen, ve kterém bylo hluboce vytesáno LDT Vladař 2008/III.
Začal o čtrnáct dní dříve, v sobotu 26. 7. Bylo krásně. Před odjezdem jsem ještě pokoupil poslední potřeby, zejména pečivo a vydal jsem se přivítat čtyřicet dítek, takzvaně k autobusu. Po nezbytných byrokratických záležitostech jsme vyrazili směr Vladař. Pro neznalé se jedná o dávno vyhaslou sopku poblíž města Žlutice, která byla kdysi domovem Keltů, chvíli i útočištěm pana Žižky z Trocnova a na čtrnáct dní se letos opět stala domovem mým. Na úpatí stolové hory Vladař mezi vískami Vladořice a Záhořice se nachází onen tábor. Je pro mne srdeční záležitostí. Asi proto se tam tak rád vydávám každé léto s dětmi a pak taky nesčetněkrát během roku bez dětí..
Během tábora jsme měli jen pár drobných úrazů. Sluníčko svítilo, děti byly spokojené a to samozřejmě přispívá ke spokojenosti mé. Ale nejsem ten hrdina, který to celé zvládnul sám. Tímto děkuji těm, bez kterých by to jednoduše nešlo. Takže bando vladařická, děkuji Lubošovi, Petrovi, Petře, Kájovi, Zdendovi, Davidovi, Verče, Míše, Martinovi, Kláře, Irence a úplně nejvíc Páje.
Je třeba také poděkovat těm, kteří nás podporují v tichosti a pohodlí z domova. I těm patří velké "DÍKY."
Protože nám počasí neskutečně přálo, pracovní nasazení bylo veliké a únava potlačená, asi jako jeden z mála říkám rovnou: "za rok jedu zas." A tečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavlínka pavlínka | 18. července 2013 v 14:58 | Reagovat

Kde mohu sehnat kontakt, stránky na tento tábor?:-)

2 Karel Uhlíř Karel Uhlíř | 3. září 2013 v 16:28 | Reagovat

Taky často vzpomínám. A i když ne tak často jak bych chtěl, taky se tam rád vracím, ať už se projít po vrcholu, zakoukat se na strom na poli u příjezdové silnice (určitě víš) a nebo trochu přispět do kadibudek :-) Dej vědět kdybys někdy plánoval jet, a nebo to necháme na náhodě a prostě se tam potkáme nečekaně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama