Bez titulku

23. dubna 2009 v 10:08 | Sl. |  Bodlí záležitost...
Dlouho už jsem nenapsal žádný článek. Když jsem si tento blog zřizoval, domníval jsem se, že psát jeden příspěvek za druhým je hračka. Ale není. Pracovní vytížení mi nedovolilo ťukat do klávesnice souvislé věty, které by měly smysl a psát beze smyslu mi příjde nesmyslné..

Dnes píši, abych se zas vrátil zpět mezi "blogaře"...

Snažím se psát česky. Někdy mi ale dělá problémy některá slůvka napsat jak se má.. Jedním ze sporů v mé hlavě jsou některé názvy obcí. I přes nepochopení v mých asi šesti letech jsem o něco později přijmul skutečnost, že Olomouc je ta Oloumouc a ne ten.. Stejně jako ta Hostivice, nikoliv ty Hostivice, jak si řada jejích obyvatel a mnoho karlovaráků myslí.. Co však právě teď nevím, je správnost města Řevnice. (tedy vlastně ani nevím, jestli se nejedná o obec)

Tam totiž postupujeme do finále Porty po výkonu předvedeném minulou sobotu, 18. dubna v Březové u Sokolova. Je to neočekávaný úspěch, který jsme si všichni přáli, ale málokdo z naší hudební praty tomu věřil. Těší mě to jednak pro fakt, že na přehlídce vystoupilo několik velmi kvalitních seskupení a také proto, že jsme tím snad trochu poděkovali Josefu Fouskovi za jeho slova, myšlenky a přání.

Děkuji i teď, za podporu v muzice i za podporu blogařskou...

Sl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama