virtuální vztah

29. března 2011 v 9:45 | Sl.
Je asi dost těžké v dnešní době hledat partnera. Kdo to nestihl při studijích, je pravděpodobně odkázán na seznámení se v pracovním kolektivu, případně na dovolené jednou za rok.. Šance, že to v těchto případech vyjde, není zrovna veliká. Například nezadaný zedník, není-li nějak jinak orientován, si v práci moc romantiky neužije (pokud neopravuje pedagogickou školu) a pak stačí, aby jel na dovolenou do Egypta, kde chodí ženy zahalené a je po lásce.

Dost možná poté přichází vhod internetové seznamování.

Nikdy jsem nic takového nezkoušel, nepočítám-li tento blog, skrze který se jistě lze, leč trochu komplikovaně, rovněž seznámit. Klasická internetová seznamka nabízí jistou možnost zahalení. Není nutné se kvůli každému kontaktu nějak zásadně strojit a skutečný naturalista s dostatečným připojením, se dokáže seznamovat i v sedě z míst, které obvykle slouží úplně jiným potřebám, než těm sbližovacím. Když pominu vizuální stránku, kterou je možné maskovat výběrem té nejlepší fotografie seznamujícího se, je tu ještě riziko rozdílného vnímání žití. I přes to se ovšem lze přenést obvyklým "nevyšlo to..."

Asi největším rizikem v internetovém seznamování je ale vlastní najivita hledající, či hledajícího. Když se onen, či ona upnou k internetu, jako k jejich poslední šanci, nebo se jim virtuálně zdá ten opačný, či opačná, jako něco ojedinělého a dosud nevídaného. To je pak překvapení, když rouška GPRS, UMTS, webkamer, či textových editorů padne k zemi a objeví se skutečný a reálný obraz toho druhého se všemi vlastnostmi vnímatelnými jen všemi smysly.

Sl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lemroni Lemroni | Web | 29. března 2011 v 10:42 | Reagovat

Jeden z těch kvalitních článků :) A ačkoli jsem se to snažila ve svém článku rovněž vyzdvyhnout a poukázat na to, tak tobě to šlo líp ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama